Včera..Veselý HABR

14. september 2012 at 8:58 | a-smiling-face |  My Diary
Ahoj !!
Tak jsem ještě pořád nemocná a nejdu do školy už v pondělí,ale při nejlepšim až ve středu !!
Kdybych byla na normální základce,byla bych ráda,že si dám oddych..Ale na gymplu,kde je o dost těžší učivo,tak !! :D ://
Ve středu jsem měla jet se třídou na třídenní seznamovací kurz a ani jsem vám to neřekla,protože to nebylo potřeba..
Ale potom mi ve středu dopoledne zavolala moje nová třídní,jestli bych za nima nemohla nějaký to odpoledne přijet..Taky jsem se domluvila s mamkou a společně jsme zavolaly nazpátek p.uč.,že bych přijela ve čtvrtek na druhou hodinu..
No tak jsem tam včera přijela..Všichni se mě ptali,kde budu spát a pořád a pořád a nemohli pochopit,že tam spát nebudu,že mám kontrolu dneska..(a ta dopadla né zrovna moc dobře ;( )
No a pak jsem zahlídla Nelu (To je ta holka,co jsem vám o ní říkala :) )
Běžely jsme k sobě jako kdybychom se neviděli bůhví jak dlouho a Po zbytek dne jsme byly skoro jenom spolu ;)..
Chodíme spolu také na angličtinu do stejné skupiny,takže taky fajn..Ale to není jen na angličtinu..Třeba angličtina má jeden den Ájinu,Matiku,Češtinu,Biologii,Vvy,Vvy..A druhá skupina zase :
Ájinu,Češtinu,Vvy,Vvy,Biologii...To byl jen příklad ;)..
No Nejdřív jsme hráli vibiku(všichni),ale Učitelka mi to zakázala ;(..Tak jsem pískala a dělala rozhodčího,to byla taky sranda ..Už se nedivim,že to ty učitele baví okřikovat děti :DD..
No pak jsem se zase vyměnili z tou druhou skupinou a dělali jsme keramiku..Až dostanu ten svůj výtvor možná ho vyfotím..Bylo to strašně lehké...prostě uválet placku,na to obtisknout nějakou
rostlinu a napsat tam párátkem : Habr 2012 a zezadu Moje jméno ;)..
Ale bude to ještě chvíli trvat..Zaprvý než se to vypálí a zadruhý,nevím jestli to budem i glazurovat,ale každopádně to potrvá :D :)

No moc mě to bavilo...Měli jsme táborák a zpívali jsme..Učitelka mi půjčila kytaru a já jsem si tak trochu zahrála,až všichni tleskali...Možná natočím video jak hraju ;)..
Jenom upozorňuju...Jsem samouk :D
No pak si pro mě přijel táta...Ale přihodila se taková menší šlamastika :/ :D..
Stratily jsme s holkama..S Nelou Štěpkou Klánů a Terkou..Klíče od Chatky a já tam měla baťoh,ale už byla tma a nebylo vidět..Řekli jsme to P.uč..Na recepci a ta nám dala náhradní..Tak jsem si vzala bohužel věci a šla se rozloučil..Táta si povídal s paní učitelkou a mi jsme bláznily a objímaly se jako šílený a to se uvidíme při nejlepšim ve středul...NJN..Zatím kámošky co ?? ;)

Jmenoalo se to tam VESELÝ HABR a všem doporučuju,vaří tam výborně !! ;)je to Kousek od Těškova..první zatáčka vlevo ;) :D
Tak AHOOj
To byla holek chatka a my jse dovaděly :ZDE "!! :D a ještě dál za ..Tam byl potůček :D ;) Tak AHOOj

 

Be the first one to judge this article.

Poll


Comments

1 Dáda Dáda | Web | 14. september 2012 at 9:17 | React

To je hezké =) Tak jsi nakonec určitě ráda, že jsi tam s nimi aspoň chvíli byla, viď? =) Ať už ti je brzy hlavně dobře =) A holky měly hezký pokojíček =)

2 a-smiling-face a-smiling-face | Email | Web | 14. september 2012 at 9:21 | React

To jo,na to,že to je aouto kem a v umývárně měly žáby :D =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
Jsem 11 letá holčina,která vždy ráda blogovala.Mám ráda plavání,focení a miluju ČTENÍ <3

I LOVE YOU !! BYE