II den na gymnáziu Rokycany

4. september 2012 at 15:07 | a-smiling-face |  I and my school = Rokycany
Ahoj !!
Druhý den na gymnáziu byl pořád ještě rosmazaný,ale bylo to lepší :) . K Obědu jsem měla řízek s bramborem...Byl vážně vynikající !! ;)

Vstala jsem v půl šestý a věřte mi,vážně se mi moc nechtělo :D.
Najela jsem se umyla atdatdatd.... :D
Vyšla jsem přesně v šest..Holky na mě čekaly už před bytovkou..T ojsem vám neříkala.Ta jedna bydlí dvě patra nademnou a ta druháá ve vedlejší bytovce. :D
No tak jsme šly na aoutobus no twl !! On byl úplně děsně narvanej...Sedla jsem si dozádu kde bylo jako jediný volno,ale potom se tam na mě začali lepit nějací kluci asi od 14-18 let :D ://..
No tak jsem dojela až do Rokycan..Došla jsem na gympl a přitom jsem si povídala s Kačkou,Olčou a Diankou,které se tam dostaly taky,ale Dianka je už v sextě...(V Prváku):).
No..Došly jsme na gympl,do třídy a tam jsme si sedly....Jsou tam tři řady několika lavicích...Teď nebudu počítat po kolika,když nejsem ve škole :DD..
Začly jsme se tam zase scházet a potom přišla nějaká ženská a řekla nám,že jdeme nosit učebnice do třídy...No tak každý vzal 33 učebnic..Bylo to dost těžký...
No a vyučování začíná v 8..Tak přišla na osmou učitelka Mgr.Poláčková..Začali jsme si učebnice rozdávat a do toho byly ještě předstávky...To byly dohromady 3 hodiny a čtvrtou nám náš tělocvikář praváděl sportovníma halama atd...

5 a 6 hodina odpadla....Domů jsem přijela až ve čtvrt na tři a začla jsem hned psát tento článek...a tak doufám,že se líbil !! ;) Ahoooj :)

391397_111336645678819_1835064391_n_large
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Chodíte také na gymnázium ?

Ano
Ne

Comments

1 Dáda Dáda | Web | 4. september 2012 at 20:39 | React

Tak to jsi měla celkem pohodový den =) Tyjo, to je náhoda, že holky bydlí takhle blízko, to máte fajn =)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Jsem 11 letá holčina,která vždy ráda blogovala.Mám ráda plavání,focení a miluju ČTENÍ <3

I LOVE YOU !! BYE